Ankara Erkek Yurdu - Konak. Emek'te Bahçeliveler Metro'sunun yakınında bulunan özel erkek öğrenci yurdu muzda ki 1-4 kişilik lüks odalarla ve açık büfe kahvaltı, akşam yemeği, internet, temizlik, spor salonu gibi birçok hizmetizle ilgili bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Sınırsız Hizmet

Konak Ankara Erkek Yurdu nda ücretsiz açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği, sınırsız internet, düzenli temizlik, her odaya ait banyo, spor salonu vb. birçok hizmet mevcuttur.

Bizi Takip Edin

Ankara Emek'te bulunan Konak Ankara Erkek Öğrenci Yurdu'nu Instagram'dan da takip edebilirsiniz.

İletişime Geçin

1'den 4 kişiye kadar mevcut olan lüks odalarımızın uygun fiyatlarını öğrenmek için bizimle hemen iletişime geçin.

Konak Erkek Yurdu Totem

Konak Ankara Erkek Yurdu - Misyonumuz

Öğrencilerimizin başarısı ve geleceğine yönelik çağın gelişen ve değişen ihtiyaçlarına cevap veren, onların konforlu bir ortamda yaşaması için seçkin imkanlar sunan Konak Erkek Öğrenci Yurdu, herkes tarafından tanınan ve tercih edilen bir yurt olarak varlığını sürdürecek ve geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin özgür bir ortamda öğrenim hayatlarını sürdürdüğü YENİ YUVALARI olacaktır.

Konak Ankara Erkek Yurdu - Vizyonumuz

Kaliteli hizmet anlayışından hiçbir zaman ödün vermeyen ve çağdaş yönetim vizyonu ile öğrencileriyle bütünleşmeyi ve sürekli olarak hizmetlerine yenilerini ekliyerek bu hizmet sektöründe zirveyi hedefleyen Konak Erkek Öğrenci Yurdu, başarının çalışma şartlarıyla doğrudan bağlantılı olduğunun bilinci içerisinde öğrencilerine rahat, huzurlu, sıcak ve güvenli bir ortam sağlamaktadır.

Hakkımızda

Konak Ankara Erkek Yurdu TC Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak çalışmakta ve bakanlığın yönetmelik ve tebliğlerine göre yönetilmektedir.

Ufuk Proje Öğrenci Yurdu Eğitim İnş. Taş. Tic. Ltd. Şti. olarak Nihan Kız Öğrenci Yurdu ile özel öğrenci yurtları sektöründe 2009 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Bu alanda kız öğrencilerimize sunmakta olduğumuz hizmetlerimiz, Konak Erkek Öğrenci Yurdu ile erkek öğrencilerimize de sunulmaktadır.

Amacımız, farklı bir şehre çocuklarını gönderen velilerimizin endişelerini gideren, misafirimiz olarak kabul ettiğimiz öğrencilerimize evinde hissettiği huzur, güven, rahatlık ve mutluluğu yaşatarak onların başarılarına katkıda bulunmaktır.

Konum olarak, Ankara'da sosyal yaşamın önemli merkezi olan Emek Bahçelievler semtinde olup, yurdumuzun konumu ulaşım ve sosyal nedenlerle özellikle seçilmiştir. Emek Bahçelievler birçok mağaza, restoran, kafe ve kültür merkeziyle gençler tarafından ilgi görmektedir.

Gazi üniversitesi ve Ankara Üniversitesi Tandoğan yerleşkesine yürüme mesafesindedir. Bahçelievler metro istasyonuna 3 dakikalık yürüme mesafesindedir. ODTÜ, Ufuk Üniversitesi, Başkent Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesine ulaşım tek vasıtayla yapılabilmektedir.